LKS Strażak Lubzina - strona oficjalna

Strona klubowa

Statystyki drużyny

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-19 Victoria Ocieka 6:0 Błekitni II Ropczyce zobacz ›
2017-08-20 Strażak Lubzina 3:0 Huragan Przedbórz relacja ›
2017-08-20 Strzelec Frysztak 7:0 Gród Będziemyśl zobacz ›
2017-08-20 Sokół Krzywa 0:3 Inter Gnojnica zobacz ›
2017-08-20 Progres Kawęczyn 3:1 LKS Łopuchowa zobacz ›
2017-08-20 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 5:1 Olimpia Nockowa zobacz ›
2017-08-20 Płomień Zagorzyce 7:1 Plon Klęczany zobacz ›
2017-08-26 Victoria Ocieka 4:1 Strzelec Frysztak zobacz ›
2017-08-27 Gród Będziemyśl 0:0 Strażak Lubzina relacja ›
2017-08-27 Olimpia Nockowa 0:8 Płomień Zagorzyce zobacz ›
2017-08-27 Huragan Przedbórz 0:5 Sokół Krzywa zobacz ›
2017-08-27 LKS Łopuchowa 1:4 Pogórze Wielopole Skrzyńskie zobacz ›
2017-08-27 Inter Gnojnica 4:0 Progres Kawęczyn zobacz ›
2017-08-27 Błekitni II Ropczyce 1:4 Plon Klęczany zobacz ›
2017-09-02 Plon Klęczany 5:4 Olimpia Nockowa zobacz ›
2017-09-03 Strażak Lubzina 1:4 Victoria Ocieka relacja ›
2017-09-03 Sokół Krzywa 5:0 Gród Będziemyśl zobacz ›
2017-09-03 Płomień Zagorzyce 6:1 LKS Łopuchowa zobacz ›
2017-09-03 Strzelec Frysztak 3:0 Błekitni II Ropczyce zobacz ›
2017-09-03 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 3:1 Inter Gnojnica zobacz ›
2017-09-03 Progres Kawęczyn 5:0 Huragan Przedbórz zobacz ›
2017-09-09 Błekitni II Ropczyce 1:2 Olimpia Nockowa zobacz ›
2017-09-10 Strzelec Frysztak 0:3 Strażak Lubzina relacja ›
2017-09-10 LKS Łopuchowa 1:0 Plon Klęczany zobacz ›
2017-09-10 Huragan Przedbórz 2:4 Pogórze Wielopole Skrzyńskie zobacz ›
2017-09-10 Gród Będziemyśl 0:5 Progres Kawęczyn zobacz ›
2017-09-10 Inter Gnojnica 1:0 Płomień Zagorzyce zobacz ›
2017-09-10 Victoria Ocieka 5:2 Sokół Krzywa zobacz ›
2017-09-16 Plon Klęczany 3:6 Inter Gnojnica zobacz ›
2017-09-17 Strażak Lubzina 2:1 Błekitni II Ropczyce relacja ›
2017-09-17 Sokół Krzywa 2:1 Strzelec Frysztak zobacz ›
2017-09-17 Płomień Zagorzyce 2:0 Huragan Przedbórz zobacz ›
2017-09-17 Olimpia Nockowa 1:5 LKS Łopuchowa zobacz ›
2017-09-17 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 5:0 Gród Będziemyśl zobacz ›
2017-09-17 Progres Kawęczyn 3:2 Victoria Ocieka zobacz ›
2017-09-23 Victoria Ocieka 2:2 Pogórze Wielopole Skrzyńskie zobacz ›
2017-09-24 Strażak Lubzina 9:1 Sokół Krzywa relacja ›
2017-09-24 Huragan Przedbórz 2:4 Plon Klęczany zobacz ›
2017-09-24 Inter Gnojnica 2:1 Olimpia Nockowa zobacz ›
2017-09-24 Strzelec Frysztak 4:2 Progres Kawęczyn zobacz ›
2017-09-24 Gród Będziemyśl 0:4 Płomień Zagorzyce zobacz ›
2017-09-24 Błekitni II Ropczyce 0:6 LKS Łopuchowa zobacz ›
2017-09-30 Plon Klęczany 2:1 Gród Będziemyśl zobacz ›
2017-10-01 Progres Kawęczyn 6:1 Strażak Lubzina relacja ›
2017-10-01 Sokół Krzywa 4:1 Błekitni II Ropczyce zobacz ›
2017-10-01 Olimpia Nockowa 2:0 Huragan Przedbórz zobacz ›
2017-10-01 Płomień Zagorzyce 2:0 Victoria Ocieka zobacz ›
2017-10-01 LKS Łopuchowa 2:1 Inter Gnojnica zobacz ›
2017-10-01 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 1:1 Strzelec Frysztak zobacz ›
2017-10-07 Strażak Lubzina 1:0 Pogórze Wielopole Skrzyńskie relacja ›
2017-10-07 Victoria Ocieka 4:1 Plon Klęczany zobacz ›
2017-10-07 Błekitni II Ropczyce 3:5 Inter Gnojnica zobacz ›
2017-10-08 Sokół Krzywa 3:3 Progres Kawęczyn zobacz ›
2017-10-08 Gród Będziemyśl 5:3 Olimpia Nockowa zobacz ›
2017-10-08 Strzelec Frysztak 1:4 Płomień Zagorzyce zobacz ›
2017-10-08 Huragan Przedbórz 2:5 LKS Łopuchowa zobacz ›
2017-10-15 Płomień Zagorzyce 3:0 Strażak Lubzina relacja ›
2017-10-15 Plon Klęczany 1:2 Strzelec Frysztak zobacz ›
2017-10-15 Olimpia Nockowa 3:6 Victoria Ocieka zobacz ›
2017-10-15 Inter Gnojnica 5:0 Huragan Przedbórz zobacz ›
2017-10-15 LKS Łopuchowa 9:1 Gród Będziemyśl zobacz ›
2017-10-15 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 0:0 Sokół Krzywa zobacz ›
2017-10-15 Progres Kawęczyn 2:0 Błekitni II Ropczyce zobacz ›
10  2017-10-22 Strażak Lubzina 5:0 Plon Klęczany relacja ›
10  2017-10-22 Sokół Krzywa 1:7 Płomień Zagorzyce zobacz ›
10  2017-10-22 Gród Będziemyśl 0:1 Inter Gnojnica zobacz ›
10  2017-10-22 Victoria Ocieka 3:2 LKS Łopuchowa zobacz ›
10  2017-10-22 Strzelec Frysztak 1:2 Olimpia Nockowa zobacz ›
10  2017-10-22 Błekitni II Ropczyce 2:0 Huragan Przedbórz zobacz ›
10  2017-10-22 Progres Kawęczyn 6:2 Pogórze Wielopole Skrzyńskie zobacz ›
11  2017-10-29 Plon Klęczany 2:1 Sokół Krzywa zobacz ›
11  2017-10-29 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 7:0 Błekitni II Ropczyce zobacz ›
11  2017-10-29 Huragan Przedbórz 2:2 Gród Będziemyśl zobacz ›
11  2017-10-29 LKS Łopuchowa 4:2 Strzelec Frysztak zobacz ›
11  2017-11-19 Olimpia Nockowa 1:4 Strażak Lubzina relacja ›
11  2017-11-19 Płomień Zagorzyce 3:1 Progres Kawęczyn zobacz ›
11  2017-11-19 Inter Gnojnica 3:1 Victoria Ocieka zobacz ›
12  2017-11-05 Strażak Lubzina 2:2 LKS Łopuchowa relacja ›
12  2017-11-05 Sokół Krzywa 4:3 Olimpia Nockowa zobacz ›
12  2017-11-05 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 5:3 Płomień Zagorzyce zobacz ›
12  2017-11-05 Błekitni II Ropczyce 2:1 Gród Będziemyśl zobacz ›
12  2017-11-05 Progres Kawęczyn 4:2 Plon Klęczany zobacz ›
12  2017-11-05 Strzelec Frysztak 0:0 Inter Gnojnica zobacz ›
12  2017-11-05 Victoria Ocieka 7:0 Huragan Przedbórz zobacz ›
13  2017-11-11 Inter Gnojnica 5:1 Strażak Lubzina relacja ›
13  2017-11-11 Plon Klęczany 1:6 Pogórze Wielopole Skrzyńskie zobacz ›
13  2017-11-11 Gród Będziemyśl 1:4 Victoria Ocieka zobacz ›
13  2017-11-12 Olimpia Nockowa 1:4 Progres Kawęczyn zobacz ›
13  2017-11-12 Huragan Przedbórz 2:1 Strzelec Frysztak zobacz ›
13  2017-11-12 Płomień Zagorzyce 3:1 Błekitni II Ropczyce zobacz ›
13  2017-11-12 LKS Łopuchowa 4:1 Sokół Krzywa zobacz ›
14  2018-05-03 Huragan Przedbórz Strażak Lubzina 17:30
14  2018-05-03 Błekitni II Ropczyce Victoria Ocieka 17:30
14  2018-05-03 Gród Będziemyśl Strzelec Frysztak 17:30
14  2018-05-03 Inter Gnojnica Sokół Krzywa 17:30
14  2018-05-03 LKS Łopuchowa Progres Kawęczyn 17:30
14  2018-05-03 Olimpia Nockowa Pogórze Wielopole Skrzyńskie 17:30
14  2018-05-03 Plon Klęczany Płomień Zagorzyce 17:30
15  2018-03-31 Strażak Lubzina 1:0 Gród Będziemyśl relacja ›
15  2018-03-31 Płomień Zagorzyce 4:2 Olimpia Nockowa zobacz ›
15  2018-03-31 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 2:0 LKS Łopuchowa zobacz ›
15  2018-03-31 Progres Kawęczyn 5:2 Inter Gnojnica zobacz ›
15  2018-03-31 Plon Klęczany 3:0 Błekitni II Ropczyce zobacz ›
15  2018-05-01 Strzelec Frysztak Victoria Ocieka 12:00
15  2018-05-31 Sokół Krzywa Huragan Przedbórz 17:00
16  2018-04-07 Victoria Ocieka 3:2 Strażak Lubzina relacja ›
16  2018-04-08 Olimpia Nockowa 6:3 Plon Klęczany zobacz ›
16  2018-04-08 Gród Będziemyśl 4:3 Sokół Krzywa zobacz ›
16  2018-04-08 LKS Łopuchowa 2:3 Płomień Zagorzyce zobacz ›
16  2018-04-08 Błekitni II Ropczyce 0:3 Strzelec Frysztak zobacz ›
16  2018-04-08 Inter Gnojnica 5:3 Pogórze Wielopole Skrzyńskie zobacz ›
16  2018-04-08 Huragan Przedbórz 1:3 Progres Kawęczyn zobacz ›
17  2018-04-14 Plon Klęczany 2:2 LKS Łopuchowa zobacz ›
17  2018-04-15 Strażak Lubzina 1:2 Strzelec Frysztak relacja ›
17  2018-04-15 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 2:1 Huragan Przedbórz zobacz ›
17  2018-04-15 Progres Kawęczyn 3:1 Gród Będziemyśl zobacz ›
17  2018-04-15 Płomień Zagorzyce 1:0 Inter Gnojnica zobacz ›
17  2018-04-15 Olimpia Nockowa 3:0 Błekitni II Ropczyce zobacz ›
17  2018-04-15 Sokół Krzywa 1:5 Victoria Ocieka zobacz ›
18  2018-04-22 Błekitni II Ropczyce 0:3 Strażak Lubzina zobacz ›
18  2018-04-22 Inter Gnojnica Plon Klęczany 14:00
18  2018-04-22 Strzelec Frysztak Sokół Krzywa 14:00
18  2018-04-22 Huragan Przedbórz Płomień Zagorzyce 14:00
18  2018-04-22 LKS Łopuchowa Olimpia Nockowa 14:00
18  2018-04-22 Gród Będziemyśl Pogórze Wielopole Skrzyńskie 11:00
18  2018-04-22 Victoria Ocieka Progres Kawęczyn 14:00
19  2018-04-28 Plon Klęczany Huragan Przedbórz 16:00
19  2018-04-29 Sokół Krzywa Strażak Lubzina 11:30
19  2018-04-29 Pogórze Wielopole Skrzyńskie Victoria Ocieka 14:00
19  2018-04-29 Olimpia Nockowa Inter Gnojnica 14:00
19  2018-04-29 Progres Kawęczyn Strzelec Frysztak 14:00
19  2018-04-29 Płomień Zagorzyce Gród Będziemyśl 14:00
19  2018-04-29 LKS Łopuchowa Błekitni II Ropczyce 14:00
20  2018-05-06 Strażak Lubzina Progres Kawęczyn 11:00
20  2018-05-06 Gród Będziemyśl Plon Klęczany 14:00
20  2018-05-06 Błekitni II Ropczyce Sokół Krzywa 15:00
20  2018-05-06 Huragan Przedbórz Olimpia Nockowa 14:00
20  2018-05-06 Victoria Ocieka Płomień Zagorzyce 14:00
20  2018-05-06 Inter Gnojnica LKS Łopuchowa 14:00
20  2018-05-06 Strzelec Frysztak Pogórze Wielopole Skrzyńskie 14:00
21  2018-05-12 Plon Klęczany Victoria Ocieka 16:00
21  2018-05-13 Pogórze Wielopole Skrzyńskie Strażak Lubzina 14:00
21  2018-05-13 Progres Kawęczyn Sokół Krzywa 14:00
21  2018-05-13 Olimpia Nockowa Gród Będziemyśl 14:00
21  2018-05-13 Płomień Zagorzyce Strzelec Frysztak 14:00
21  2018-05-13 LKS Łopuchowa Huragan Przedbórz 14:00
21  2018-05-13 Inter Gnojnica Błekitni II Ropczyce 11:00
22  2018-05-19 Victoria Ocieka Olimpia Nockowa 17:00
22  2018-05-20 Strażak Lubzina Płomień Zagorzyce 11:00
22  2018-05-20 Strzelec Frysztak Plon Klęczany 14:00
22  2018-05-20 Huragan Przedbórz Inter Gnojnica 14:00
22  2018-05-20 Gród Będziemyśl LKS Łopuchowa 11:00
22  2018-05-20 Sokół Krzywa Pogórze Wielopole Skrzyńskie 11:30
22  2018-05-20 Błekitni II Ropczyce Progres Kawęczyn 15:00
23  2018-05-26 Plon Klęczany Strażak Lubzina 17:00
23  2018-05-27 Płomień Zagorzyce Sokół Krzywa 14:00
23  2018-05-27 Inter Gnojnica Gród Będziemyśl 14:00
23  2018-05-27 LKS Łopuchowa Victoria Ocieka 14:00
23  2018-05-27 Olimpia Nockowa Strzelec Frysztak 14:00
23  2018-05-27 Huragan Przedbórz Błekitni II Ropczyce 15:00
23  2018-05-27 Pogórze Wielopole Skrzyńskie Progres Kawęczyn 14:00
24  2018-06-02 Gród Będziemyśl Huragan Przedbórz 17:00
24  2018-06-02 Victoria Ocieka Inter Gnojnica 11:00
24  2018-06-03 Strażak Lubzina Olimpia Nockowa 11:00
24  2018-06-03 Sokół Krzywa Plon Klęczany 11:30
24  2018-06-03 Progres Kawęczyn Płomień Zagorzyce 14:00
24  2018-06-03 Błekitni II Ropczyce Pogórze Wielopole Skrzyńskie 15:00
24  2018-06-03 Strzelec Frysztak LKS Łopuchowa 14:00
25  2018-06-10 LKS Łopuchowa Strażak Lubzina 14:00
25  2018-06-10 Olimpia Nockowa Sokół Krzywa 14:00
25  2018-06-10 Płomień Zagorzyce Pogórze Wielopole Skrzyńskie 14:00
25  2018-06-10 Gród Będziemyśl Błekitni II Ropczyce 14:00
25  2018-06-10 Plon Klęczany Progres Kawęczyn 14:00
25  2018-06-10 Inter Gnojnica Strzelec Frysztak 14:00
25  2018-06-10 Huragan Przedbórz Victoria Ocieka 14:00
26  2018-06-17 Strażak Lubzina Inter Gnojnica 14:00
26  2018-06-17 Pogórze Wielopole Skrzyńskie Plon Klęczany 14:00
26  2018-06-17 Victoria Ocieka Gród Będziemyśl 14:00
26  2018-06-17 Progres Kawęczyn Olimpia Nockowa 14:00
26  2018-06-17 Strzelec Frysztak Huragan Przedbórz 14:00
26  2018-06-17 Błekitni II Ropczyce Płomień Zagorzyce 14:00
26  2018-06-17 Sokół Krzywa LKS Łopuchowa 14:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2017-08-15 Jutrzenka Ławnica 1:6 Strażak Lubzina relacja ›
---  2017-09-06 Strażak Lubzina 2:3 Olchovia Olchowa relacja ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-02-17 Strażak Lubzina 2:4 LKS Brzeźnica zobacz ›
2018-02-24 Czarnovia Czarna 6:1 Strażak Lubzina zobacz ›
2018-03-03 Strażak Lubzina 5:0 LKS Łopuchowa zobacz ›
2018-03-10 Strażak Lubzina 2:2 Igloopol Dębica (juniorzy) zobacz ›
2018-03-24 Strażak Lubzina 3:2 LKS Zasów-Mokre zobacz ›

Treningi

trening - wtorek - 18:00

trening - piątek - 18:00

Reklama

Buttony

Logowanie

Najbliższe spotkanie

Sokół KrzywaStrażak Lubzina
Sokół Krzywa   Strażak Lubzina
2018-04-29, 11:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Błekitni II RopczyceStrażak Lubzina
Błekitni II Ropczyce 0:3 Strażak Lubzina
2018-04-22, 15:00:00
Walkower
     
oceny zawodników »

Kalendarium

22

04-2018

niedziela

23

04-2018

pon.

24

04-2018

wtorek

trening - 18:00

25

04-2018

środa

26

04-2018

czwartek

27

04-2018

piątek

trening - 18:00

28

04-2018

sobota

Wyniki

Ostatnia kolejka 18
Błekitni II Ropczyce 0:3 Strażak Lubzina
Inter Gnojnica Plon Klęczany
Strzelec Frysztak Sokół Krzywa
Huragan Przedbórz Płomień Zagorzyce
LKS Łopuchowa Olimpia Nockowa
Gród Będziemyśl Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Victoria Ocieka Progres Kawęczyn

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 19
Sokół Krzywa - Strażak Lubzina
Pogórze Wielopole Skrzyńskie - Victoria Ocieka
Plon Klęczany - Huragan Przedbórz
Olimpia Nockowa - Inter Gnojnica
Progres Kawęczyn - Strzelec Frysztak
Płomień Zagorzyce - Gród Będziemyśl
LKS Łopuchowa - Błekitni II Ropczyce

Najnowsza galeria

LKS Strażak Lubzina - Victoria Ocieka 15.04.2017
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 104, wczoraj: 135
ogółem: 670 253

statystyki szczegółowe