Statystyki drużyny

Aktualności

Plon zwyciężył Strażaka.

• autor: KK, 2016-05-24 22:34

W kolejnym meczu rundy wiosennej Strażak Lubzina gościł w Klęczanach gdzie doszło do pojedynku z tamtejszym Plonem.

Początek spotkania to mądra gra naszego zespołu. Swoją sytuację miał Dominik Kobos jednak jego uderzenie zatrzymało się na słupku. W 17 minucie faul w naszym polu karnym popełnił Sławek Hebda, a karnego na bramkę zamienił zawodnik Plonu. Również naszej drużynie po faulu na Krystianie Wronie należał się rzut karny jednak wówczas gwizdek arbitra milczał. Strażak po stracie bramki próbował doprowadzić do remisu jednak bardzo dobre zawody rozgrywał bramkarz gospodarzy. W ostatnich minutach pierwszej połowy po ostrym faulu tracimy  Krystiana Wronę, który musiał zejść utykając z boiska. W drugiej części spotkania Plon ponownie miał rzut karny. Tym razem zawodnika Plonu faulował Marek Węgrzynowicz. Strzelający rzut karny zawodnik gospodarzy nie pomylił się i przegrywaliśmy od 53 minuty 0:2. Dalsze minuty to niestety następne błędy naszych zawodników, czego owocem były kolejne strzelone bramki Plonu. Ostateczny wynik to 6:0 dla gospodarzy.

Kolejny mecz Strażak zagra w niedzielę (29 maja) o godz. 11:00. Podejmował będzie wtedy na własnym boisku drużynę Piast Wolica Piaskowa. Goście to przedostatnia drużyna naszej ligi. W ostatniej kolejce przegrali 1:9 z Sokołem Krzywa. Miejmy nadzieję, że Strażak po dwóch porażkach z rzędu przełamie się i zgarnie 3 punkty. Liczymy na doping naszych "wiernych kibiców".

22 maja 2016, 15:00

Plon Klęczany 6:0 (1:0) Strażak Lubzina
Michał Ciołek 17'(k),53'(k), Michał Olech 58', Damian Długosz 60', Mateusz Drozd 70', Rafał Kłusek 88'