Statystyki drużyny

Aktualności

Zwycięstwo na trudnym terenie.

• autor: KK, 2017-04-12 19:48

W 16 kolejce dębickiej A klasy doszło do spotkania pomiędzy LKS Zasów-Mokre, a Strażakiem Lubzina. Obie drużyny przystępowały do tego spotkania po dwóch porażkach na wiosnę, licząc na przełamanie tej złej passy.

Początek meczu należał do miejscowych, którzy kilka razy groźnie zagrozili bramce strzeżonej przez Dominika Bielatowicza. Na szczęście dla drużyny Strażaka, zawodnikom z Zasowa brakowało skuteczności. W 15 minucie spotkanie zostało przerwane na ok. 10 minut po tym jak kontuzji kolana doznał jeden z zawodników gospodarzy, którego zabrała do szpitala karetka pogotowia. Gdy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem w 45 minucie bramkę dla Strażaka zdobywa Mateusz Cieśla. Po zmianie stron inicjatywę przejął Strażak co zaowocowało kolejną bramką, którą strzelił Bartek Marć po asyście Kuby Pikuły. 10 minut później na 3:0 dla gości podwyższył Kamil Wanat. Gospodarzy stać było tylko na trafienie honorowe z rzutu rożnego w 70 minucie.

W następnej kolejce w Wielką Sobotę (15 kwietnia) o godz. 11:00 na stadionie w Lubzinie dojedzie do spotkania derbowego z Victorią Ocieka. Mecz obu drużyn zawsze gwarantuje duże emocje, a dodatkowym smaczkiem tego spotkania będzie występ byłego zawodnika Strażaka Lubzina - Dominika Kobosa w barwach gości z Ocieki. Jesienią Victoria Ocieka zwyciężyła u siebie 1:0. Zapraszamy wszystkich naszych kibiców na to arcyciekawe widowisko.

09 kwiecień 2017, 14:00
LKS Zasów-Mokre 1:3 (0:1) Strażak Lubzina