Statystyki drużyny

Aktualności

Ex-strażak pokonał Lubzinę.

• autor: KK, 2017-04-15 17:39

W Wielką Sobotę doszło do derbów powiatu ropczycko-sędziszowskiego pomiędzy Strażakiem Lubzina, a Victorią Ocieka. Warto dodać na wstępie, że w barwach gości zagrał były zawodnik Strażaka Dominik Kobos i jak się później okazało to on został bohaterem przyjezdnych.

Od samego początku inicjatywę w meczu przejęli zawodnicy z Ocieki, którzy mieli kilka sytuacji na otwarcie wyniku, jednak dobrymi interwencjami popisał się Dominik Bielatowicz. W 35 minucie po niezdecydowaniu w szeregach miejscowych swoją bramkę zdobywa bardzo aktywny w tym meczu ex-strażak Dominik Kobos umieszczając piłkę tuż przy słupku. Do końca pierwszej połowy wynik jak i obraz gry nie uległ już zmianie i to Victoria Ocieka prowadziła jedną bramką. W drugiej części spotkania Strażak przejął inicjatywę i próbował doprowadzić do wyrównania. Swoich sytuacji nie wykorzystali Grzesiek Kipa oraz kilka minut przed końcem spotkania Krystian Wrona. Przyjezdni próbowali kontrować, ale nasz golkiper ponownie dobrze bronił. Ostatecznie żadnej z drużyn nie udało się już zdobyć bramki i tak po raz drugi w tym sezonie Victoria wygryła ze Strażakiem 1:0.

W następną niedzielę  (23 kwietnia) o godz. 14:00 zespół Strażaka Lubzina uda się do Podgrodzia, gdzie zmierzy się z tamtejszym Bodzosem. Jesienią Bodzos Podgrodzie wygrał w Lubzinie 4:2, dlatego jest szansa do rewanżu za tamto spotkanie. Zapraszamy wszystkich naszych kibiców na mecz.

15 kwiecień 2017, 11:00
Strażak Lubzina 0:1 (0:1) Victoria Ocieka