Inter za mocny.

• autor: KK, 2017-11-12 10:57

W XIII kolejce Strażak Lubzina rozegrał mecz wyjazdowy z Interem Gnojnica. Obu ekipom przyszło rywalizować na bardzo grząskiej murawie, co utrudniało płynną grę zarówno gospodarzom jak i gościom.

Już w pierwszej minucie Inter Gnojnica wychodzi na prowadzenie za sprawą Bartłomieja Posłusznego, który wykorzystał sytuację sam na sam z Dominikiem Bielatowiczem. Szybko stracony gol przez gości podciął im skrzydła, co skrzętnie wykorzystali miejscowi strzelając w 5 i 9 minucie kolejne bramki. Strzelcami bramek zostali Marcin Sroka oraz Michał Bieś. W 17 minucie Strażakowi udało się zdobyć gola kontaktowego. Na listę strzelców wpisał się zawodnik Interu Mariusz Jeliński, który pokonał własnego bramkarza. Zawodnicy z Lubziny również bez pomocy gospodarzy próbowali zdobyć kolejne bramki, ale Tomek Starzyk, Bartek Marć i Krzysiek Kamiński przegrali pojedynki z bramkarzem Interu Gnojnica. Tuż przed przerwą Strażak traci czwartą bramkę, której autorem został Tomasz Paśko. Mogło być jeszcze gorzej, ale przed utratą kolejnej bramki zawodników z Lubziny uratował słupek. Od początku drugiej połowy inicjatywę przejęli goście, którzy chociaż trochę chcieli zrehabilitować się za bardzo słabą pierwszą połowę. Swoje sytuacje ponownie mieli Bartek Marć i Krzysiek Kamiński, jednak ich strzały były minimalnie niecelne. W 67 minucie to niespodziewanie gospodarze strzelają piątą bramkę, a jej strzelcem został Patryk Charchut. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i to Inter Gnojnica wygrał 5:1 ze Strażakiem Lubzina.

Na ostatni w tej rundzie mecz Strażak uda się w przyszłą niedzielę do Nockowej na zaległy mecz XI kolejki. Spotkanie z Olimpią Nockowa odbędzie się 19 listopada o godz. 13:00. Miejmy nadzieję, że Strażak wyjazdowym zwycięstwem zakończy rundę jesienną. Zapraszamy wszystkich kibiców na ten mecz.

11 listopad 2017, 14:00
Inter Gnojnica – Strażak Lubzina 5:1 (4:1)
Bartłomiej Posłuszny 1’, Marcin Sroka 5’, Michał Bieś 9’, Tomasz Paśko 45, Patryk Charchut 67’– Mariusz Jeliński 17’ (sam.)

Bielatowicz, Kamiński G., Węgrzynowicz, Rybski, Hebda (75’ Kurgan P.), Kamiński K., Godek J. (68’ Kipa G.), Wanat K., Starzyk (77' Wanat D.), Marć, Góra (60’ Kipa D.)

sędziowali: Gonet, Grzyb, Czarnik (Dębica)

trening - wtorek - 18:00

trening - piątek - 18:00